2015 m. liepos 29 d., trečiadienis

Noriu, bet negaliu

 Pastebėjau paradoksą: merginos nori gražaus, raumeningo kūno, tačiau tuo pačių nenori atsikratyti savo senų ir nelabai gerų valgymo įpročių.

 Sporte nereikia iš naujo išrasti dviračio. Jau gana seniai žinomi veiksmingiausi kūno treniravimo pratimai, maisto produktai, kurie padeda siekti tikslų. Tačiau kuo toliau, tuo labiau pastebiu, kad žmonės ieško "stebuklingų" metodų. Kai kuriems matyt paprasčiau tikėti tokiu akių dūmimu kaip Top shopo drugeliais, liekninančiais lankais ar rūbais, kurie tikrai "padės" turėti gražų kūną.. Nemeluokite pačios sau ir neleiskite gudriems marketingo specialistams Jus kvailinti. Geriau tuos pinigus, kuriuos skiriate liekninantiems kremams skirkite sporto salės abonimentui ir geram treneriui. Patikėkite, rezultatas bus tikrai geresnis! Dabar daug kas gali pagalvoti, kad salė ir geras treneris kainuoja nemažai, tačiau pagalvokite kiek išleidžiate priemonėms , masažams nuo celiulito ir kitiems panašiems dalykams. Pritūpimai, įtūpstai, prisitraukimai  - štai kas daro tikrus stebuklus ir gražina Jūsų kūno linijas! Netikėkite, jei Jums žadama, kad tiesiog sėdint ir žiūrint TV Jūsų kūnas keisis. Tai absurdas. Dėl gražaus kūno reikia sunkiai dirbti.

Kalbant apie maistą situacija dar labiau liūdina. Panelės, turite aiškiai žinoti ko Jūs norite: gražaus kūno ar kasdien valgyti šokoladus, torčiukus, picas ir tt. Deja raumeningas kūnas ir greitas maistas, saldumynai - nesuderinami dalykai. Jei norite sportiško kūno, turite mokėti valdyti savo norus maistui iš "juodojo sąrašo". Tai tikrai labai sunku, tačiau net po mėnesio susivaldymo pamatysite rezultatus, kurie Jus nustebins. Turite pačios save pozityviai nuteikti, nieks už Jus nesustiprins Jūsų valios. Kartais sulaukiu laiškų, kuriuose prašoma padėti/patarti kokius maisto produktus reiktų valgyti. Nuoširdžiai pabandau kuo išsamiau paaiškinti koks maistas tinkamas ir koks ne. Ir vietoj to, kad moteris atrašytų: "pasistengsiu, pabandysiu laikytis šio plano" dažniausias atsakymas būna: " nenoriu taip savęs kankinti, gyvenam vieną kartą" arba "mano šeima/draugai/kolegos valgo kitokį maistą, neturiu tiek laiko atskirai sau gamintis". Man iš karto pasidaro labai keista: pažįstu nemažai sportininkių su mažais vaikais, vyrais, kurie tikrai turi kitokius valgymo įpročius ir kurios turi lygiai tiek pat valandų paroje kaip ir visi kiti žmonės. Niekas nesako, kad turėti gražų kūną lengva:  tikrai prireikia ne tik darbo sporto salėje, bet ir darbo su savimi pačiu, savo charakteriu. Nepasiduokite taip lengvai!! Visos mes galime pasakyti: "negaliu gyventi be saldumynų/greito maisto", tačiau negi iš tikrųjų esame tokios silpnos, kad leidžiam maisto produktams valdyti mus..


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą