2015 m. liepos 1 d., trečiadienis

Renatos fitneso kelionės pradžiaManau, pradėti turėčiau trumpa istorija kaip atsiradau sporte.Nuo vaikystės, nepaisant mano silpnos fizinės būklės ir mažo svorio, buvau nenuorama. Dėl sveikatos buvau atleista nuo fizinio lavinimo pamokų, bet tuo pačiu visuomet užsiimdavau šokiais. Šokau iki 35 metų. Su treniruokliais draugystė prasidėjo nuo 27 metų.Tiesiog norėjau įgauti nors šiek tiek formų, kad nebūti tiesiog liesa. Na, o rimtai į sportą su tikslais ėmiau žiūrėti prieš 2 metus. Varžybose taip pat dalyvauju jau 2 metus. Vienose iš jų pamenu pagavo mane labai graži panelė su dovanomis (puikiai pamenu,tuomet 2013m. Savicko tarptautiniam čempionate užėmiau 4ą vietą) - NASTIA SIDOREVIČ iš www.girlsfitness.lt. Buvau maloniai nustebinta, bet mintyse prabėgo klausimas: "Kodėl tokia graži ir puikaus sudėjimo mergina, kuri pati susijusi su sportine apranga ir papildais nestovi scenoje šalia manęs?!".


Po kurio laiko sužinojus, kad ji ruošias labai nudžiugau! Didžiuojaus Nastia be galo! Dabar jau esame komanda. Kartu link tikslo eiti smagiau. Viena kitą palaikom. Šiame sporte apskritai yra lyg atskira maža visų sportininkų respublika, kur visada tave supras ir paskatins. Nes kiekvienas einąs šiuo keliu žino kiek daug reikia savikontrolės, kad nesustotum. Neteko dar matyt panašaus pobūdžio lietuviško "blogo",todėl su Nastia nusprendėm, kad šio tinklarasčio pagalba padėsime giliau susipažinti besidomintiems bikini fitneso "užkulisiais".

1 komentaras:

  1. Sveika, noriu pradedi ruostis fitneso varzyboms. Ar gerai butu pradeti nuo stangos kilnojimo? Zinau, kad parduodamos stangos internetu, tai nusipirkciau ir pradeciau siekt savo svajoniu. Ar geras butu pirmas zingsnis, kaip manot?

    AtsakytiPanaikinti