2015 m. liepos 7 d., antradienis

Režimas poilsiaujant


 Dažnai įprastą režimą ir discipliną sugadina atostogos. Atostogų metu dažnas iš mūsų sau leidžia labiau atsipalaiduoti ir palepinti save mėgstamu maistu ar gėrimais. Šio ilgojo savaitgalio metu, stengėmės kuo mažiau nukrypti nuo režimo: pusryčius gaminomės pačios, paplūdimyje valgėme iš anksto paruoštą sveiką maistą, vaisius, vakare kepėme vištienos krūtinėlės šašlykus. Pasirodo, esant norui ir atostogų metu galima nenukrypti nuo režimo.
 Išbandėme ir Palangos paplūdimyje esančią sporto salę "Summer gym". Tiesiog nerealus jausmas sportuojant matyti jūrą ir vietoj nuobodus kardio ant treniruoklių eiti ir paplaukioti čia pat esančioje jūroje, o vėliau išgerti gaivų, šaltą baltyminį kokteilį. Pagaliau Lietuvos paplūdimyje yra ką veikti ir sportuojantiems, aktyviems žmonėms!
 Paplūdimyje atsiranda dar didesnė motyvacija, norisi visada būti pasitempusiai. Šiais metais pamačiau žymiai daugiau sportiškai atrodančių moterų palyginus su praeitais metais. Bet pasitaikė ir daug tokių, kurios gėdijsi savo kūno ir karštą vasaros dieną sėdejo apsirengusios arba prisidengusios. Dažnai tenka išgirsti, kad sportas, tai tik laiko eikvojimas, o sveikas maistas - neskanus maistas. Žmonės per daug sureikšmina maistą - jei jau nevalgau nesveiko, greito maisto ar saldumynų, tai iš karto visiems atrodau kaip nelaimingas, save varžantis žmogus. O man save varžantys žmonės labiau atrodo tie, kurie vasara gėdyjasi važiuoti prie jūros ar ežero, nes jiems reikės nusirengti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą