2015 m. rugpjūčio 10 d., pirmadienis

Valakupių sporto aikštelėKetvirtadienis praėjo kaip niekada linksmai ir įsimintinai. Kartu su kitomis bikinio sportininkėmis filmavomės motyvaciniame klipuke Vilniuje esančioje Valakupių sporto aikštelėje. Visų pirma, norėčiau pagirti šios aištelės įkūrėjus. Idėja iš tiesų puiki! Kas gali būti geriau nei gamta ir sporto salė viename? Be to, tai puiki alternatyva, neturintiems lėšų sporto salei, bet norintiems neprarasti fizinės formos ir treniruotis. Nuostabu, kad Vilniuje yra tokių vietų , kuriuose pagalvota apie prijaučiančius sportui. Vilniuje yra begalės pramogų, tačiau ne tiek jau daug nemokamų pramogų, skirtų sportuojantiems.

Bikinio sportininkės ( Marina Rockina, Renata Kovtun, Nastia Sidorevič, Neringa Aukštuolytė)

Besifilmuojant motyvaciniam klipukui, dar kartą supratau, kaip smagu pabendrauti su bendramintėmis ir merginomis, kurios supranta kas yra dieta, varžybos, režimas. Su tomis, kurios patiria tokius pačius sunkumus, kurios kasdien kovoja su savo pagundomis ir supranta ką noriu pasakyti iš pusės žodžio. Smagu tiesiog papliurpti apie artėjančias varžybas, pazysti kaip norisi mėgstamų maisto produktų arba tiesiog kartu pasijuokti iš prieš varžybinės paranojos ir nepagrįstų baimių.

Labellamafia mergaitės ( Nastia Sidorevič,Renata Kovtun, Neringa Aukštuolytė, Marina Rockina)

Per varžybas dažnai nebūna laiko susipažinti ar artimiau pabendrauti su merginomis, nes visos puošiasi, ruošiasi, jaudinasi prieš startą. Per šį filmavimą turėjome puikią progą pabendrauti ir labiau susipažinti. Mane džiugina, kad tarp mūsų nėra jokios konkurencijos, noro „pasirodyti“ vienai prieš kitą. Manau, kad tokia ir turi būti sporto bendruomenė: draugiška, atvira, motyvuojanti ir palaikanti,o ne širšių lizdas, kuriame kiekveinas bando kažkaip sumenkinti vienas kitą.
Na ir pabaigai, tikrai rekomeduoju visiems vilniečiams ir Vilniaus svečiams aplankyti Valakupių sporto aikštę. Teigiamas emocijas garantuoju!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą